Rębak walcowy

Mobilny rębak walcowy RED DRAGON RS-120 STANDARD  wyposażony jest w silnik czterosuwowy o mocy 13KM oraz wał odbioru mocy w celu możliwości pracy … Czytaj dalej Rębak walcowy

Cena za dobę 150 zł
Cena za 4 godz. 100 zł
Rezerwacja
+48 531-441-466

Specyfikacja

Silnik
15 KM
Max. średnica cięcia gałęzi (świeże miękkie drewno)
80/100 mm
Max. średnica cięcia gałęzi (świeże twarde drewno)
65/80 (WOM) mm
Max. średnica cięcia gałęzi (suche twarde drewno)
50/70 (WOM) mm
Zużycie paliwa
2.1-3.3 l/h
Długość ciętych gałęzi (8 noży)
5-10cm
Waga
270 kg

Opis sprzętu

Mobilny rębak walcowy RED DRAGON RS-120 STANDARD  wyposażony jest w silnik czterosuwowy o mocy 13KM oraz wał odbioru mocy w celu możliwości pracy z ciągnikiem. Rozdrabniacz przeznaczony jest do przerobu odpadów drewnianych oraz  gałęzi o średnicy do 8 cm w przypadku pracy z silnikiem spalinowym lub 10 cm w przypadku pracy z ciągnikiem (o mocy min 35 KM). Przerobione drewno jest wydajnym i ekologicznym opałem, idealnie nadającym się do spalania we wszystkich typach kotłów C.O.

Rębak w całości zaprojektowany i wykonany przez REMET CNC TECHNOLOGY. Konstrukcja spawana w pełni rozbieralna, zapewniająca odpowiednia sztywność i trwałość. Mechanizm tnący wykonany precyzyjnie na centrach obróbczych CNC, z jednego założenia, aby zapewnić odpowiednią jakość, dokładności oraz współosiowość co przekłada się na długą żywotność podzespołów jak i całego urządzenia. Noże mechanizmu tnącego wykonane są ze stali trudnościeralnej HARDOX, gwarantującej długą i efektywną pracę maszyny.

Mechanizm tnący wyposażony jest w tuleję rozporowo zaciskową która służy do pozycjonowania noży tnących, pełni również funkcje zabezpieczenia przeciążeniowego.