Koparka łańcuchowa LASKI TR 60 HC

Koparka łańcuchowa do nawodnień LASKI TR 60 przeznaczona jest do wykonywania rowków przy systemach nawadniających,przewodach elektrycznych, rurach czy systemach odprowadzania … Czytaj dalej Koparka łańcuchowa LASKI TR 60 HC

Cena za dobę 400 zł
Cena za 4 godz. 300 zł
Rezerwacja
+48 531-441-466

Specyfikacja

Ciężar
293 kg
Szerokość rowka
10 cm
Głębokość rowka
60 cm
Długość
2220 mm / 1650 mm(do transportu)
Szerokość
785 mm
Wysokość
900 mm / 1080 mm(do transportu)

Opis sprzętu

Koparka łańcuchowa do nawodnień LASKI TR 60 przeznaczona jest do wykonywania rowków przy systemach nawadniających,przewodach elektrycznych, rurach czy systemach odprowadzania wody.

Trencher wyposażony jest w hydrauliczny napęd na koła, który znacznie ułatwia pracę maszyną. Sterowane hydraulicznie ramie pozwala płynnie ustawić wymaganą głębokość wykopu. Maksymalna głębokość wykopu to 60cm. Kopie w każdym rodzaju ziemi, łącznie z gliną.

Powstały podczas pracy maszyny rowek ma szerokość 10 cm . Wybrana ziemia jest wysypywana poprzez ślimak na jedną stronę wykopu. Jednostronne odkładanie wybranej ziemi ułatwia zasypanie wykopu. Rowek posiada gładkie ścianki, a na jego dnie pozostaje niewielka warstwa wzruszonej ziemi, która może stanowić gotowy podkład pod rury. Zastosowany w koparce łańcuch roboczy posiada uchwyty z samo ostrzącymi się grotami o dużej odporności na ścieranie.

Koparka Trencher TR 60 dzięki układowi hydraulicznemu jest urządzeniem minimalizującym wysiłek operatora. Maszyna wyposażona jest w sprzęgło przeciążeniowe. które w sytuacji napotkania niespodziewanych przeszkód, błyskawicznie wyłącza napęd maszyny.