Kosiarka traktorowa OLEO-MAC APACHE 92

Uniwersalne kosiarki samojezdne Apache 92 charakteryzują się wysoką wytrzymałością oraz niezawodnością, co sprawia, że są one idealnym urządzeniem do oczyszczania … Czytaj dalej Kosiarka traktorowa OLEO-MAC APACHE 92

Cena za dobę 200 zł
Cena za 4 godz. 150 zł
Rezerwacja
+48 531-441-466

Specyfikacja

Silnik
Briggs&Stratton Vanguard
Rozruch
elektryczny
Szerokość robocza
92 cm
Wysokość robocza
50 - 90 mm / 4 poziomy
Waga
260 kg

Opis sprzętu

Uniwersalne kosiarki samojezdne Apache 92 charakteryzują się wysoką wytrzymałością oraz niezawodnością, co sprawia, że są one idealnym urządzeniem do oczyszczania nieużytków, na których znajduje się również roślinność wieloletnia, drzewa i krzewy, na obszarach nierównych i na stokach.

Zalety:
– wyposażone są one w mocne narzędzia tnące o jednym ostrzu z ruchomymi końcówkami.
– szerokie bieżniki oraz niski środek ciężkości pozwalają na zachowanie maksymalnej stabilności maszyny również na nierównym terenie oraz na brzegach i w pobliżu rowów.
– wyposażone w liczne narzędzia ułatwiające pracę operatora, np. sprzęgło elektromagnetyczne, hydrostatyczną przekładnię, mechanizm różnicowy z możliwością blokady, który pozwala na pracę w prawie każdych warunkach terenowych oraz w centralną regulację wysokości cięcia.
– maksymalne zabezpieczenie operatora dzięki pałąkowi zabezpieczającemu, zabezpieczeniom bocznym oraz pasom bezpieczeństwa.