Wiertnica DM 340 Husqvarna

Wiertnica elektryczna o dużej mocy do wykorzystania ze statywem. DM 340 to idealne rozwiązanie do cięższych robót wiertniczych, wymagających dużej … Czytaj dalej Wiertnica DM 340 Husqvarna

Cena za dobę 140 zł
Cena za 4 godz. 80 zł
Rezerwacja
+48 531-441-466

Specyfikacja

Waga
14kg
Długość x Szerokość
505 x 142 mm
Złączka przewodu wodnego UNC
G 1/ 4″
Gwint wrzeciona zewn.
11/4″ 7 UNC
Moc
3,3 kW
Napięcie
230V
Częstotliwość
50Hz
Max ciśnienie wody
8 bar
Max średnica wiertła do wierceniu ze statywu
400 mm
Min. zalecana średnica wiertła
50 mm
Ilość biegów
3

Opis sprzętu

Wiertnica elektryczna o dużej mocy do wykorzystania ze statywem. DM 340 to idealne rozwiązanie do cięższych robót wiertniczych, wymagających dużej wydajności, szczególnie w przypadku pracy wiertłami koronowymi o dużej średnicy. Zalecane wiertła o średnicy do 400 mm. Urządzenie jest bardzo proste w obsłudze i wyposażone w liczne ergonomiczne funkcje, ułatwiające wiercenie i montaż. Zalecane do wykonywania przepustów kanalizacji, instalacji wentylacyjnych, wiercenia pod kątem i „ściegiem”.

1mm koronki = 60pln

  • Wiercenie z maksymalnym naciskiem: wskaźnik diodowy pokazuje obciążenie maszyny, umożliwiając wiercenie z maksymalnym naciskiem w każdym momencie.
  • Wytrzymała, ergonomiczna konstrukcja: wytrzymała, odporna na wstrząsy konstrukcja, dla ochrony układów elektronicznych maszyny. Łatwość przenoszenia i montażu dzięki małemu ciężarowi i ergonomicznej konstrukcji.
  • Smart Start®: dla łatwego rozpoczęcia wiercenia, można ograniczyć prędkość o połowę, wciskając przycisk Smart Start®.
  • Elgard™: maszyna pracuje pulsacyjnie, ostrzegając użytkownika o zbliżającym się przeciążeniu. Dzięki temu wzrasta wydajność pracy i trwałość produktu.
  • Softstart™: elektroniczny ogranicznik natężenia zapewnia płynny rozruch przy typowych bezpiecznikach. Dzięki temu można płynnie rozpocząć pracę, uzyskując wysoką wydajność.
  • Wiercenie pod kątem: wiercenia otworów w bezstopniowych, regulowanych nachyleniach.
  • Niezawodna przekładnia: chłodzona wodą 3-stopniowa przekładnia zapewnia długie okresy międzyobsługowe i optymalną wydajność pracy.